عارف وفایی - پنل خورشیدی

درباره عارف وفایی - پنل خورشیدی

 

مجموعه فنی‌مهندسی ژرف‌ایده با ۱۸ سال سابقه‌فعالیت در زمینه پنل‌های خورشیدی به مدیریت آقای (عارف‌وفایی) مفتخر است مختصری از روزمه خود را به استحضار برساند.

نصب‌وراه اندازی سیستم‌خورشیدی در بیش از ۱۵۰۰ باغ ، ویلا و کارخانه آموزش به بیش از ۵۰ کارآموز که اکثر این افراد در کشورهای اروپایی و حوزه‌خلیج‌فارس مشغول کار می‌باشند.

این مجموعه دارای تیم‌های مجرب (نصاب‌پنل‌خورشیدی) می‌باشد.

برق‌خورشیدی سیستمی می‌باشد که نورخورشید را توسط پنل‌های خورشیدی دریافت نموده سپس به الکتریسیه تبدیل می‌نماید.
به صورت ساده‌تر یعنی اینکه نورخورشید بعد از تابیدن به پنل‌خورشیدی باعث می‌گردد که الکترون‌ها جابجا شده و براثراین جابجایی ، جریان‌الکتریسیه به‌وجود می‌آید.

پنل‌های‌خورشیدی رایج به دو‌صورت می‌باشد:

۱- پنل‌مونوکریستال
پنل‌های مونوکریستال از یک‌بلور سیلیکون ساخته‌شده و بازده بیشتری دارد و نکته منفی آن این است که بیش از ۸۰ درصد از انرژی دریافتی را تبدیل به گرما می‌کند البته ناگفته نماند که پنل‌های مونوکریستال برق‌بیشتری تولید می‌کند.

۲- پنل پلی کریستال
پنل‌های پلی‌کریستال از چندین قطعه سیلیکون ذوب شده ساخته شده و بدلیل آنکه هزینه تولید اینگونه پنل‌ها کمتر است از نظر اقتصادی باصرفه‌تر می‌باشد.

پیشنهاد مجموعه ژرف‌ایده به مدیریت آقای (عارف وفایی) به کارخانجات و ادارات این می‌باشد که، برای بهینه‌سازی مصرف‌برق در فصول گرم‌سال ، بدون نیاز به باطری خورشیدی در طی روز از برق‌خورشیدی استفاده گردد و با‌ پایان یافتن‌روز به صورت‌خودکار در طی‌شب به برق سراسری وصل شود در نتیجه میزان مصرف‌برق و هزینه‌های جاری به‌شدت کاهش می‌یابد، و باتوجه به اینکه اکثر ادارات ، شرکت‌های و کارخانه‌ها ، شب هنگام تعطیل هستند، این پیشنهاد راه‌کار بسیار مناسبی برای صرفه‌جویی در مصرف برق و هزینه‌های مرتبط با آن می‌باشد.
به طور مثال اگر یک شرکت در طی روز میانگین ساعتی ۲۰ آمپر برق استفاده نمایید، باهزینه‌ای حدود ۲۵۰ میلیون‌تومان به مدت حداقل ۱۵ سال بی‌نیاز به برق شهری می‌باشد.
مجموعه فنی و مهندسی ژرف‌ایده ، آماده ارائه مشاوره و کارشناسی‌های لازم در باب احداث نیروگاه‌های خورشیدی و ارائه لیست قیمت، باتری خورشیدی ، شارژ کنترل ، اینورتر خورشیدی و به طورکلی تمام تجهیزات وابسته به انرژی خورشیدی به متقاضیان عزیز خود می‌باشد.

پنل‌خورشیدی چقدر عمر دارد؟
در صورت مراقبت‌های دوره‌ای مرتب از پنل خورشیدی، این تجهیزات می‌توانند حدود ۲۰ سال عمر کنند که در ۴ سال اول، پنل خورشیدی تمام هزینه‌ای که برای ساخت، تولید و خرید آن صرف شده است را با کارکرد خود جبران می‌نماید و در ۱۶ سال بعدی، به سودآوری می‌رسد.

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

قالب اکسترا برای وردپرس، یک رهبر صنعت بهداشت و ایمنی است. متخصصین ایمنی ما تجربه و آگاهی از قوانین بهداشتی و ایمنی شغلی را ارائه می دهند.

مهندسین کارشناس

اگر قصد دارید احمق باشید، باید سخت بمانید!

پشتیبانی پروژه

گیاه خود را بهترین، مطمئن تر از همه بقیه

ایده های صنعتی

نادیده گرفتن هشدار باعث می شود که بسیاری از عزاداری

تجهیزات مدرن

زندگی به طور تصادفی شروع نشد. آن را به عنوان یک پایان نگذارید
نصب تمام خط تولید
ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.
سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه نمی تواند عملیات ناکارآمدی و یا خرابی برنامه ریزی نشده، XTRA گروه صنعتی خدمات فن آوری صنعتی در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فناوری های صنعتی XTRA برای سالها به بهترین وجه به بهترین وجه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و تعمیرات اورژانسی کمک کرده است.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید
ما متخصص در صنعت هستیم

67 سال تجربه

87

ساخت و ساز

92

تعمیر و نگهداری

79

سیستم های تعمیرات فناوری